| BloodyBlade a întrebat:

Este cineva pe aici, care are intre 16-20 de ani si ar vrea sa dea cateva sfaturi in privat, in privinta unei povesti triste de dragoste adolecentina?

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu ma incadrez in varsta, sorry! happy

| AndreyG a răspuns:

Fac 19 ani in doua zile si imi place sa ascult si sa dau sfaturi. Astept povestea

| Liviu a răspuns:

Sunt mai batran cu 3 ani laughing

| KraddyQ a răspuns:

Ba de cateva zile fac pe psihologul, de ce nu si acum laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de categoria de varsta indicata eu am depasit-o.Mi-ar fi placut sa ma implic.

| Honeyyy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Face discriminari in legatura cu varsta laughing. batranii ca noi nu au trecut prin povesti de dragoste adolescentine.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Honeyyy):

Nu fi suparata, noi sa fim sanatosi.Cei cu discernamant nici nu ar trebui sa se mire de astfel de derapaje din pacate tot mai dese.

| LoveSleep a răspuns:

Doar eu și cu încă doi prieteni pedofili.
Unu e JONY6000, să-l ții minte!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing Lett me see the pussy, just one little bite of it laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sfaturi care sa-ti fie de folos nu le cei intre 16 si 20 de ani trebuie sa le ceri.

Răspuns utilizator avertizat
| Carla77 a răspuns:

Nu cred ca conteaza varsta pentru a da sfaturi in dragoste happy daca vrei vorbim