| adaghddbshdshdbsbcdbsdj a întrebat:

Hei, TPU.iar am o problema! este vorba de fostul meu prieten..am distribuit o poza pe fb si apoi a urmat : -
-serios? Animal planet si alte prostii? te credeam matura, nu o copila.
-nu era vorba despre tine...
-sigur, sa te si cred... ce dracu aveti ma toate de reactionati la fel? zici ca sunteti gemene, toateâ
-uita-te mai bine, am postat aia in cronologia Madalinei, nu pe peretele meu ...are legatura cu Madalina. si, te rog sa nu ma compari cu celelalte, macar atat sa poti face.
-hee hee)))) daca zici tu, dar crede-ma nu te diferentiezi cu absolut nimic
-mdaa..merci, ce mai pot sa spun?
-Zii ce vrei, oricum nimeni nu va vrea sa vada sau sa auda, ohhh si inca ceva, noi nu ne-am certat pana acum nici acum 2 zile sau cate au fost in azi nici cand ne-am despartit, nnu ne-am certat pentru ca ne-am inteles bine si ne-am respectat unul pe altul, si cand am spus ca te asemeni cu celelalte m-am referit la reactiile iesite din comun, atat in rest ai fost, esti si vei fi unica
sper ca sti toate astea
-eu nu mai vreau nimic de la tine...a, scuze, doar vreau sa ma lasi in pace ...si, ca sa-ti reamintesc, tu ai inceput conversatia asta, deci nu eu sunt aia care vrea ceva.
-da, recunosc am inceput-o nepoliticos, nu ma intelege gresit dar nu vreau sa te jignesc sau sa ne certam sau... da lasa, ne-am spus destul pentru o seara. Ok daca asta vrei asa sa fie nu ma mai auzi vreodata vorbindu-ti, nici macar salutandu-te, daca asta inseamna sa te las in pace ...Numai nu uita ceva amandoi.nu numai tu ai pus suflet, dar eu mi-am pus prietenii si alte " lucruri" inaintea ta deci recunosc, e vina mea, oricum destule cuvinte asa ca; noapte buna, sper ca vei avea una
-nu spun ca e doar vina ta, recunosc ca, e si a mea, dar nu vreau sa se termine asa, sincer!. sper sa ramanem prieteni, si nu lua lucrurile spuse la nervi in serios ..eu inca tin la tine si n-as vrea sa se termine asa.
p.s. Noapte buna.
-crede-ma n-am avut timp sa ne atasam unul de altul si chiar imi pare rau de asta, poate intrebarea ta este; "daca tine la mine?" ei bine da chiar tin, oricum se va sfarsi exact asa cum decidem noi
-nu stiu. poate ca asa e ...acum sunt prea obosita sa iti mai spun ceva.
-n-ai ce spune ca eu imediat adorm
-laughing somn usor
-mersi
Ce parere aveti? Adica.ce impresie v-a lasat el? Merita sa ne mai impacam?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim. Judecand dupa textul de mai sus poate fi persoana ideala pentru tine sau, la fel de usor, un criminal in serie. Evident ca e important daca tine la tine dar cel mai important e daca va potriviti si daca sunteti destul de maturi incat sa faceti alegerile corecte in viitor.

| CreaţaWsz a răspuns:

Sunt cam in dubii, merita si nu prea, din acte se vede tine la tine dar l-ai suparat cu ceva si a decis al nervi. E orgolios si n-o sa faca primul pas chiar adica vrea. Nu te mai arata moale in fata lui (gen: nu spun ca e doar vina ta, recunosc ca, e si a mea, dar nu vreau sa se termine asa, sincer! sper sa ramanem prieteni, si nu lua lucrurile spuse la nervi in serios ..eu inca tin la tine si n-as vrea sa se termine asa.) o sa se simta mandru de el si nu e bine. Vorbeste cam urat si nu prea stie ce vrea de la viata, tu comporta-te normal, daca e rost de impacare bate el apropouri daca nu, inseamna nu vrea, vrea doar sa te amarasca.

| CreaţaWsz a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Cate*
daca*
Scuze greselile gramaticale, m-am grabit.

| adaghddbshdshdbsbcdbsdj explică (pentru CreaţaWsz):

STIU CA POATE PAREA O NEBUNIE, DAR ..EU CHIAR TIN LA EL SI AS VREA SA NE INPACAM. Adica pentru mine, chiar e o problema ...eu nu vad pe altcineva in viata mea, in afara de el.

| CreaţaWsz a răspuns (pentru adaghddbshdshdbsbcdbsdj):

Atunci nu e bine deloc, are influenta asupra ta. Mai bine incearca sa-l uiti daca nu da niciun semn bun. Mai rau iti faci.

| angel_4561 a răspuns:

" ce dracu aveti ma toate de reactionati la fel? zici ca sunteti gemene, toateâ", deja cred ca s-a dat de gol ca mai are pe cineva in viata lui, gandeste-te