| Carly22 a întrebat:

Hei TPU.imi place de un baiat de a 11-a.eu sunt a 9-a.si totul a inceput de cand am dat preselectie pentru balul bobocilor.adica il stiam, si el pe mine, dar niciodata nu l-am placut sau ceva. dar nu stiu de atunci il plac foarte mult.eram la preselectie si mi-a dat el nr sa mi-l pun pe mine si m-a intrebat tu esti vara lui x?(ea e a 12-a) si am zis ca da si mi-a zambit.ma rog. dupa eram afara in curtea scolii si faceam poze si a venit si el sa faca poza cu mine si cu inca o fata. dupa pe fb mi-a dat like i-am dat si eu.si ieri si azi toata pauza il cautam din priviri si cand il gaseam ma uitam la el si cateodata am vazut ca se uita si el la mine.nu am vazut daca mi-a zambit sau de astea pentru. ca port ochelari si nu ii port prin pauze sau afara pentru ca nu-mi place.si nu stiu cum sa mai actionez? funda va rog

2 răspunsuri:
| Carly22 explică:

De ce e asa de greu?

| uNNe a răspuns:

Pai e cam greu sa te bagi in realati cu cei mari daca il sti de om bun folosestete de vara ta happy adica pune-o sa o intrebe ce parere are despre tine alea alea dezvolti tu, sper ca esti frumoasa altfel nu prea...bafta