| MaryMerisor a întrebat:

Imi place un baiat din clasa si el stie asta. Am inceput sa ascult metalica pt. El si am vb. pe whats app despre muzica, in rest doar atat.
Caut o modalitate prin care il pot aborda, adica sa il intreb ceva inafara de muzica si teme.
Credeti ca o ar fi ok sa il intreb ce face si sa ii spun ca vreau sa vb. Cu el pt. ca ma plictisesc!
Va rog idei de intrebari!
Fundita!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sacrificiu!
Auzi, a început să asculte Metallica pentru el.

"Credeti ca o ar fi ok sa il intreb ce face si sa ii spun ca vreau sa vb. Cu el pentru. ca ma plictisesc!" laughing)))))))
Asta e cea mai urâtă chestie, să vorbească cineva cu tine doar din plictiseală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se face că mie mi-a corectat roboprostia pe " pentru" din fragmentul ăla, dar ei nu i-a corectat?
Asta-i discriminare. Nici măcar n-a fost vina mea...

| FataȘarpe a răspuns:

Esti penibila.
Jignesti tot ce tine de muzica si pe toti iubitorii de muzica.
Urasc fetitele mici si prostute. Majoritatea sunt de varsta mea.
De ce dracu toate fetele de varsta mea sunt asa naive.

| Alle0019 a răspuns:

Ce prostierolling on the floor))))