| bettybeatrice a întrebat:

imi plc de un baiat si el dadea semne foarte evidente ca ma place..ne salutam, vorbeam, etc. iar intr-o zi cand am vrut sa il salut a intors privirea de parca nici nu ne cunosteam.a doua zi am aflat ca e cu o prietenea de a mea.iar dupa cateva zile i-am vazut impreuna si fix cand el m-a vazut a luat o de mana si incerca sa scoata in evidenta chestia asta..credeti ca vroia sa ma fac geloasa sau s-a sup pe mn..pt eu incercam intr-un fel sa par indiferenta
FUNDA

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Da.
lasa-i in pace in relatia lor.
asta e acum: el chiar incerca sa te faca geloasa

| neutrino a răspuns:

In popor exista expresia: "neam prost". Asemenea baiat cu siguranta ca nu merita atentia ta.

| AlexandraCris a răspuns:

Cred că încerca să te facă gloasă. Nu te arăta afectată. Băieţi mai sunt oh go on. Poate găseşti şi tu pe cineva care să te iubească, vei avea o relaţie şi vei vedea cum se va întoarce la tine.

| Ciumpi35 a răspuns:

Intorci privirea si mergi mai departe. Un om ca el nu merita. Oceanul e plin de pesti

| foreverunicorn a răspuns:

Tu crezi ca faptul ca va salutati si vorbiti sunt "semne foarte evidente" ca te place?