| Anonima3345 a întrebat:

Hei TPU imi tot curge ceva din vagin, e alb si lipicios si microase ca si sperma. Ce este? Dau FUNDA URGENT!

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate fi leucoree. Du-te si fa o analiza de lama, pana nu se agraveaza mai tare!
Mare atentie la igien manuala si genitala! Nu umbla - si nu lasa nici pe altcineva sa umble acolo - fara spalat foarte bine inainte pe maini! E obligatoriu!

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi secretia vaginala normala insa produsa intro cantitate mai mare din cauza unui posibil inceput de infectie sau poate fi mucusul cervical care apare in perioada preovulatorie, pe o perioada de 4-6 zile si se poate scurge din vagin in cazul in care cantitatea produsa este mai abundenta. Daca scurgerea persista si in afara mirosului urat apare si senzatia de usturime, mancarime trebuie sa fii neaparat consultata de medicul ginecolog. Multa sanatate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Esti barbat?

| andrey69 a răspuns:

Probabil ai fost excitata sau ai urmarit vre un film porno iar excitarea provoaca astel de situatii.

| Gajiu69xxx a răspuns:

Tuuuu perversooo, stii cum pute sperma big grin Eu imi dau la laba de la 13 ani si nici acum nu stiu cum miroase.Sa nu imi spui ca ai inghitit o *** cu totu si acum

| GD_Victor_1990 a răspuns:

De unde stii cum miroase sperma? rolling on the floor)