| Alice90210 a întrebat:

In timpul actului sexual, prezervativul ar trebui sa acopere tot penisul, pana la baza?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca vezi ca nu este acoperit bine trage-l tu cum ar trebui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic DA, insa NU si practic. Ceea ce conteaza este impiedicarea patrunderii spermei in vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Da, trebuie sa acopere in intregime penisul.

| Vlad9512 a răspuns:

Trebuie tras pana jos, dar si sus trebuie sa nu lasi aer, ca rezervorul sa poata sa se umple.

| SRaspuns a răspuns:

Trageti-l pana peste testiculele ca sa fii sigur ca nu aluneca.