| Steluska_Stely_1996 a întrebat:

In urma cu 2 luni de zile am cunoscut un un tip. Diferenta dintre mine si el este de 7 ani.Suntem impreuna de aproximativ o luna si o saptamana.In acest timp ne-am intalnit de 3 ori, daca nu ii dau eu mesaj rar voi vedea un mesaj de la el, au fost 5 zile la rand cand nu l-am bagat in seama si imi da el mesaj si ma intreaba ca de ce nu i-am mai dat mesaj, eu fiind de aia care nu prea bate obrazul. i-am spus ca poate il deranjam ca eram si la munca.Relatia mea cu mine si cu el nu este publica, nu stie nimeni.Ce sa cred? Sa mai continui relatia cu el sau sa o las balta.Tin la el dar nu-mi place situatia si nu sunt de aia sa ii bat obrazul si... sper sa fi inteles ceva. Spuneti ceva va rog.

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Are o relatie oficiala...si nu, nu cu tine.
Deci nu, nu e cazul sa mai continui cu el. Si invata sa "bati obrazul"! Invata sa ceri ceea ce ti se cuvine!

| Lawliet14 a răspuns:

Nu incurajez relatia unei minore cu un adult destul mai in varsta.

| cineva666 a răspuns:

Intr-o luna si o sapt. v-ati vazut doar de 3 ori? cam rar happy chiar foarte rar. ori are pe altcineva de nu prea are timp de tine.ori nu esti pe placul lui. cred ca ar tre.sa renunti. parerea mea

| Fretus a răspuns:

Pai fi atenta daca e mai mare ca tine nu prea pare sa fie interesat assa de mult de tine.Nu i pasa deoarece la acea varsta te gandesti doar la sex. Poate asta ar fi singurul motiv.Nu iti bate capul cu asta sigur asta e.