| pinkv0dka a întrebat:

Ma panichez rau cand vine vorba de relatii etc. Nu am avut primul iubit, nici primul sarut. Sunt multi baieti care ma plac si ar vrea sa fie cu mine, dar cand aduc vorba ca ma plac si chestii de genu ma pierd rau. E foarte frustrant sad Nu stiu ce sa fac ca sa scap de timiditatea asta. Va rog ajutati-ma.
Dau funda happy
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca esti tipul fetitei cuminti dintr-o comunitate cu principii moral crestine sanatoase, mai tinuta de scurt de parinti sau mai retrasa din cauza firii tale mai inchise sau mult prea studioase.Depinde mult si de varsta ce o ai deoarece legaturi sentimentale mai profunde poti avea doar dupa cativa ani de adolescenta si obtinerea unui inceput de maturizare.Ai putea incerca sa intri intro combinatie cu unul dintre pretendenti dornici sa acceada la farmecele tale, dar care are sa aiba un comportament cat asemanator celui de-al tau.Cu un asemenea baiat alaturi sunt convins ca nu ai avea motive sa te simti inferioara sau timorata.Ar fi indicat sa incerci pe cat posibil sa-ti schimbi comportamentul si sa devii mai tupeista, aroganta. Iti doresc mult succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu poate fi cu unul care are acelasi comportament ca al ei, ea e timida. Si s-ar putea sa se uite unul la altul ca mutii. Are nevoie de un tip vorbaret, care sa o faca sa se simta comoda in preajma lui.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Este parerea ta si ti-o respect. Eu mi-o mentin pe a mea.

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziu, cati ani ai?