| CalinIoanaAlexandra a întrebat:

Mie îmi place de un băiat dar el are iubita si eu pt el sunt doar o soara. Are cineva sfaturi in legatura cu ce pot face? Va rog!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa iti cauti alt baiat si sa-i lasi in pace.

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura solutie viabila si de urmat intro astfel de situatie, este aceea de a nu-i provoca necazuri in relatia lui cu prietena, asta in cazul in care il iubesti intr-adevar. Nu cred ca tu ai accepta s-au ti-ar face placere ca vreodata cineva sa incerce sa-ti strice relatia de iubire chiar si neintentionat. Cel mai indicat sfat pe care ti l-as recomanda si este si posibil de urmat spre binele tau dar si al lui poate fi unul estrem de simplu; sa-l uiti si sa-ti incerci norocul in alta parte. Succes!

| Krixxus a răspuns:

Sunt multe alte persoane pe lume

| Whemilly a răspuns:

Să păstrezi distanța! Să te impici într-o relație e cel mai jalnic lucru pe care-l poți face.Imaginează-ți că tu ești prietena lui și o altă fata încearcă să-ți seducă prietenul? Ce vei simți atunci?! Gîndește-te bine înainte de a face ceva.