| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy nici nu stiu cum sa incepi si va rog sa-mi dati ceva sfaturi happy Deci peste cateva zile pe 12 februarie e ziua mea. si am un prieten de vreo 10-13 zile. eu sunt virgina si el a zis ca si el e "virgin" si ca in 12 vrea sa ne intalnim si ca sa facem dragoste... chiar astept asta dar ma si sperie. cand ma gandesc la asta ma doare stomacul. crying el zice ca prima data o facem fara prezervativ caci altfel nu ne putem dezvirgina. si dupa ce ne dezvirginam o sa facem mai departe cu prezervativ. dar mie mi-e frica sa facem asta fara protectie. nu stiu cum sa ma exprim. dar mi-e frica ca o sa raman insarcinata. si lui nu vreau sa-i zic... va rog ajutati-ma. va rog sa luati asta in serios. crying( dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa-i transmiti acelui copil retardat ca este recomandat ca mereu dezvirginarea sa se faca doar cu folosirea prezervativului deoarece doar astfel se previne formarea si instalarea unei posibila sarcini nedorite, se reduce semificativ durerea (chiar de mai multe ori) si se previne si transmiterea unei posibile infectii. De asemenea fiindca nu are experienta si fiindca este incapabil sa isi coordoneze si controleze ejacularea, garantat va ejacula in primele momente ale penetrarii sau chiar inainte de a reusi aceasta performanta. Din aceste motive se impune folosirea prezervativului in mod OBLIGATORIU. Deoarece tu ai fi cea care ai avea de suferit din cauza dorintei prostesti si a lipsei de informare a unui imbecil retardat si nesimtit neexperimenta, care habar nu are ce inseamna dezvirginarea, de asemenea nici cum se procedeaza intr-un astfel de caz, trebuie sa te opui si sa-l refuzi spre beneficiul tau deoarece probabilitatea formarii unei sarcini poate fi foarte mare. Poti sa-i arati acest raspuns, probabil si altele ce vor urma. Multa sanatate.

18 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta toata partida de sex va fi un fiasco din cauza atitudinii tale

| Emilian65 a răspuns:

Daca o faceti, sa o faceti protejat.

| Doub a răspuns:

Pls, orice, dar nu vă înmulţiţi. Ar fi prea dureros pentru societatea asta.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

laughing) eu vorbeam serios si tu iti bati joc laughing)

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, de ce ai spus că vorbeai serios? adică... tot mai exista speranţă, dar aşa ai eliminat orice dubiu.

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Mai dureros ca dezvirginarea? Va rog, trebuie sa stiu. Doare tare? Fiti seriosi. Multumesc.

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Întreab-o, doar ea te poate lumina. sad
Să-ţi fie ruşine că nu ai luat asta în serios. laughing

| Staind a răspuns (pentru Doub):

In mod straniu, am luat-o mai serios decat trebuia :'(

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Am observat. Hm, ţi s-o făcut milă de un suflet inocent sau ce?laughing

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Pf, nu. Dăă. Ce-ai? Doamne, cum poti spune asa ceva

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Awwee, ce gest noobiiillllllllll.

| Staind a răspuns (pentru Doub):

*stays grumpy 64 yrs*

| Lawliet14 a răspuns:

Nu esti pregatita de asa ceva. Inca...

| Staind a răspuns:

Cristoase

| anonim_4396 explică (pentru Staind):

Ce-i?

| Staind a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic, fiinta minunata. Iti recomand calduros raspunsul corbului.
Mi-ar placea sa fac misto, dar din motive necunoscute ma intristeaza intrebarea ta.
Nu pune botu' la ce zice ciupalau ala. Creierul lui e la fel de virgin si nefolosit.

| Voidwithin a răspuns:

Sunteti impreuna de 13 zile...13 ZILE!
Citez, "si am un prieten de vreo 10-13 zile", asta arata ca nici macar nu stii daca sunt 10 sau 13 zile ( nu ca ar conta cat de putin...).
Oricum, sa stii ca nu trebuie sa ai prieten ca sa faci sex... presupun ca ai mai multi baieti in telefon, da-le si tu un mesaj ca esti libera diseara ca pana pe 12 ai sa mori domnisoara.

| ConstantinIordachescu a răspuns:

Ei zic sa stai in banca ta si sa il mai pui la incercare... De cat timp va stiti? Ce te face atat de convinsa ca merita acest sacrificiu pentru el? De unde stii ca iubirea lui e adevarata? Poate pe el il intereseaza doar trupul tau... Il poti incerca refuzand actul sexual. Fii atenta cum reactioneaza. Daca va fi insistent, e clar ca el are un obiectiv precis: trupul tau. Nu are treaba cu toata fiinta ta, ci doar cu trupul tau. Daca te iubeste, iti va respecta decizia si nu va insista.