| ralucka a întrebat:

Hei TPU pe imvu mai nou cand vreau sa iau o melodie cu credite reale mix. imi zice : Sorry, we can't complete this purchase in your country. de ce?

Răspuns Câştigător
| Valentinboy1 a răspuns:

In primul rand daca folosesti vreun hak pentru credite nu o sa iti mearga in veci ca astea sunt protejate de dreptul de autor si a dua posibilitate este ca acea melodie sa nu se poata descarca de pe teritoriul tari noastre schimba steagul de la profil si vezi daca merge happy sper ca te-am ajutat... mult succes in contiunare! daca mai ai intrebari eu ma numesc in joc Valentinboy1

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

SIGUR,nu ai credite reale.In IMVU nu se face diferentiere pentru locatie (tari), doar la "facilitatile" de a cumpara credite.(vezi: telefon, carduri preplatite...)
IMVU o sa-ti ia bani fara nici o jena, indiferent pe ce tara te-ai facut acuntul.
APROPO: Pentru Valentinboy1. Muzica ce se poate asculta in Chat IMVU nu e gen Youtube (deci nu e Free ), iar "chestia" cu schimbare de "steag"...DA i-ti dau dreptate (IMVU detecteaza fara eforturi din ce tara esti. Te intreba doar asa, din "politete")
ralucka!
Sa nu-mi dai Funda, ca-i schimb culoarea. LOL.Bafta (oricum)