| Madalina115 a întrebat:

please help me! vreau un sfat:credeti ca daca m`as combina cu alt baiat las uita pe fostul meu prieten la care tin foarte mult, dar el nu ma merita si am hotarat sa nu-l iert nici daca vine la mine si se pune in genunchi deoarecxe m`a dezamagit foarte mult.(se joaca cu mine:ba flirteaza cu mine si mai are putin si imi spune ca ma iubeste(era si sa ma sarute). ba nici nu ma baga in seama si vb la tel cu actuala sa prietena la telefon in fata mea.sa`mi faca in ciuda)credeti ca am dreptate? e bine ce fac eu sau ar trebui sa procedez altfel? m`am saturat sa fiu ce vrea el desi il iubesc foarte mult si stiu ca nici el nu m`a uitat.help me please ca dau funitza.

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa "te combini" cu altul doar de dragul de a-l uita daca nu simti nimic pentru respectivul... tie ti-ar conveni sa faca cineva cu tine asa? ai considera ca isi bate joc de tine, chiar de nu faci asta. poate.
oricum. doar daca simti ceva si ai in gand sa te atasezi de el atat sa faci asta.altfel nu.
si da. cred ca ti-ar umple timpul si daca e o persoana care sa tina la tine sigur te va face sa te simti bine alaturi de el happy
funda?tongue

| pink10 a răspuns:

Poti sa te combini cu inca 100winking Nu poti insela sentimentele :-J Daca cu adevarat tii la el si il iubesti mai da-i o sansawinking Asta numai dupa ce aveti voi o discutie foarte clara happy

| Madalina115 explică:

Cum sa-i mai dau o sansa daca el nu mi-a spus fata in fata sa ma impac cu el...doar se da la mine in timp ce e si cu aia.Si cateodat nici nu ma baga in seama.