| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Sora mea e clasa a9-a si s.a combinat cu unu de a 12-a recent.Ce sa fac ca e ciudat totul mai ales ca el e mai mare si decat mine.Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce sa spun? E o diferenta enorma! 3 ani! Alooo! Intre mine si sotia mea sunt 5 ani si traim impreuna de zeci de ani. Ce gandire-i asta? Cum sa spui ca 3 ani e diferenta mare?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si care e problema ta madama? esti invidioasa ca nu s-a combinat cu tine?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu..eu am prieten. Dar toti prietenii imi spun ca sa fac ceva ca e prea mare diferenta de varsta

| neutrino a răspuns:

Nu ar fi prima fata care ar fi pacalita de un baiat, dar...cu voia ei!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ei se iubesc, tu, ce problema ai cu ei? Lasa-i sa se iubeasca cu adevarat.

| R0R0 a răspuns:

Daca se iubesc, sa fie fericiti impreuna!

| Oana92 a răspuns:

Dar ce treaba ai tu din asta? Nu poti sa iti vezi de treaba ta? Si ce diferenta de varsta...e vorba de 3 ani! Miroase a invidie...

| iiGeorgii a răspuns:

Nu te baga.
Nu toate relațiile in care diferența e mare se termina "tragic", dar din păcate majoritatea. Bai, eu am o amica care e in a 11-a acum si e impreuna cu prietenul ei de cand era ea in a 9-a iar el a 12-a.

| Iasminalove a răspuns:

Inseamna ca vrea sa isi bata joc de ea sau sa o faca de ras....Iti zi asta deorece am prietene care au trecut prin asta. Sa aiba grija si cu profele si colegi deoarece s-ar putea sa faca,, CARPITA"