| AndreeaKsjdj a întrebat:

Sunt cu un baiat de vreo' 2-3 zile si nu prea avem subiecte de discutii sad
Ambii ne placem decii nu va fi vorba de nici o despartiree laughing
Dati-mi si mie subiecte de discutie puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu te mai speria, abia a început.
Încercați să vă apropiați tot mai mult, să vă cunoașteți tot mai bine.
Totul o să vină de la sine.
Distrați-vă...

5 răspunsuri:
| lindsay a răspuns:

Hai sa-ti zic unul. Spune-i ca te simti prost ca nu aveti subiecte de discutii
(cu o fata draguta incercand sa razi) si va incepe sa rada. De aici lucrurile o vor lua pe un fagas normal. Nu mai cere ajutor la altii, spune-i ce simti si vorbeste cu el. Asa se cladeste o relatie.
Nu o spun cu repros, doar incerc sa ajut.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand doi parteneri se plac dar nu au ce discuta, inseamna ca relatia lor se bazeaza doar pe atractia fizica. Incercati sa va cunoasteti si ca oameni si atunci sunt sigur ca vei gasi singuri multe subiecte serioase de discutat. Mult succes!

| mentholinks a răspuns:

De ce a mancat Eva din pomul lui Adam?!

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaGeorgiana a răspuns:

Daca nu aveti subiecte de discutie inseamna ca poate nu sunteti tocmai compatibili.