| kitty_4960 a întrebat:

Hei TPUhee hee. sunt o fata in clasa a 8a si imi place un baiat in clasa a 9a.in timpul unei ore era in fata scolii mele, el fiind la liceul de langa sc. am iesit din sc. se uita putin cam insistent.am mers la magazin si cand m-am intors mi-a cerut numarul de telefon zambind, era cu mai multi baieti(dar ei taceau) si nu am luat'o in serios. dupa cateva zile eram in oras se uita foarte insistent la mine (mi-a zis o fata ca se uita la el)(s-a intamplat de mai multe ori)asa.am fost de curand intr'un club si l'am vazut.eu eram la masa si el a trecut de vreo 2 ori cu prietenii lui pe langa masa mea si se uita mult. dupa am mers sa dansez si a vrut sa ma ia la dans dar eu nu l.am vazut si am plecat la masalaughingdupa am venit inapoi la dans si cand sa ma uit in spate era el si intr'un fel venea spre minebig grin. vreau si eu o parere, credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| ContesaSiContele a răspuns:

Pai mai lasa putin timp vezi daca tot asa face.
daca pana la urma nu te mai priveste nu mai iti cere numarul inseamna ca te vroia si el asa.o perioada, nu te place mult.
in schimb daca tot te priveste si tot vrea sa intre in vorba cu tine sa danseze cu tine sau altceva inseamna ca ii place de tine si chiar ar vrea sa fi iubita lui.intereseaza-te si tu de el sa fi sigura ce fel de persoana e. bafta

| danishor a răspuns:

Te place chiar dinainte sa iti ceara nr de telefon daca nu ai prezentai interes nu ti-l cerea, daca si tu il placi nu il mai respinge daca nu spune-i omului sa isi vada de treaba :d.

| Geany_7021 a răspuns:

Buna, pai sincer eu cred ca da te place dac tot s-a "tinut" dupa tine atat... poti sa stai de vb cu el si vezi ce spune daca inca iti mai cere nr de tel si de preferat ar fi sa il "prinzi" singur si vezi ce reactie are. Bafta!

| Claudiu28 a răspuns:

E posibil sa te placa sau e doar interesat de formele tale si vrea sa te... oricum eu cred ca te placebig grin