| ioanaaaaaaaaaaesupeeer a întrebat:

Timp de 2 ani am fost "fwb" (prieteni cu beneficii) cu un baiat de aceeasi varsta cu mine, cu un capricorn. Mentionez ca si eu sunt tot capricorn si am fost impreuna inainte sa devenim fwb. Acum putin timp ne-am certat, el spunandu-mi ca nu mai are ce vorbi cu mine. Cum credeti ca as putea sa il fac sa ma ierte si sa fim din nou fwb? Fara sa fiu suparatoare sau insistenta. Astept raspuns, multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| gab0ru a răspuns:

Sa vorbesti cu el, sa il intrebi motivul pentru care nu mai vrea sa comunice cu tine. Nu uita, totul cu calm happy.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are capricornul? ca nu pricep.

stati si voi de vorba despre ce s-a intamplat si gata

Răspuns utilizator avertizat
| ioanaaaaaaaaaaesupeeer explică:

Ma gandeam daca stie cineva vreo legatura intre cele doua zodii. Pai el a zis ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. Ce sa fac?

| ioanaaaaaaaaaaesupeeer explică:

Multumeesc @gab0ru :* l-am intrebat de ce nu mai vrea sa vorbeasca cu mine, si replica lui a fost "chiar vrei sa te bag la block?". Desi nu fusesem insistenta. S-a suparat pe mine dintr-o prostie, probabil singura faza naspa pe care am facut-o eu in acea relatie de fwb. El s-a purtat de multe ori urat cu mine, si eu nu i-am reprosat nimic. Asa ca nu stiu, ce sa fac? Cand am vazut ca vrea sa ma bage la block am zis "ok, te las in pace". Dar chiar vreau sa ma ierte. El de obicei e asa.dur si nu da explicatii.