| qKitti a întrebat:

Trebuie sa va spun ceva ce ma deranjeaza de ceva timp, va rog sa ma ajutati si sa-mi raspundeti sincer. Deci de cand a inceput vara am iesit afara cu cei de langa mine. Ma inteleg bine cu toti si toti ma saluta, povestim si asa. Este un baiat care e frumos si toate fetele il plac dar baiatul acela e un badaran care-si bate joc de aproape toate fetele, numai de doua nu. E fatarnic si isi bate joc de fete. Ne da porecle ne injura si daca ii comentez eu ceva face urat. Nu stiu ce sa fac sa stau cat mai departe de el. Nu-l bag in seama, il ignor dar degeaba straight face tot el vine si isi tot bate joc de toate. Ma dispera si nu-l mai suport. Partea nasolaa e ca ne face si de ras sad Nu am mai vazut baiat batjocoritor si cu 2 fete ca el. Ce sa facem sai dam o lectie sau sa-l facem sa nu mai stea cu noi.?

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Am intalnit si eu genul asta de baieti. Nu-l bagati in seama, atunci cand vedeti ca va vrea raul nu-i dati atentie, ca oricum nu merita. Ignorati-l si se va plictisi la un moment dat sa va tot bage in seama. Atunci cand vine si incepe sa vorbeasca gura fara el datii cu "jet", radeti, glumiti intre voi si se va simti prost. Voi asa ii dati satisfactie cand va vede simtindu-va prost si altele. Lasati-l sa isi vada de treaba lui, nu merita nici cea mai mica atentie;].

6 răspunsuri:
| gfghn a răspuns:

Daca vroia sa fiti cel putini prieteni sau mai mult avea respect fata de tine si se comporta mai frumos! Daca in grupul vostru de prieteni este mai " popular" sau se crede smecher asta este doar pentru ca voi ii permiteti sa se comporte asa. Daca comportamentul lui fata de tine se va schimba in bine asta anseamna ca ai "sanse" si te poti gandi la el in felul " ala" daca asta ati doresti! Funda? Te rog

| marya1994 a răspuns:

Stiu genu de baieti sunt niste prosti care vor sa ara interesanti prin comportamentul lor de mahala. Cel mai bine ar fi sa stati cat mai departe de el si sa gasiti alt loc unde sa puteti iesi daca iti veti ignora in acest fel sigur se va da batut.

| Marie_Roze_1990 a răspuns:

Eu zic sa te iei in gura cu el daca se poate tragei si doua palme

| OmulVerii a răspuns:

O bataie buna merita alalaughingUn baiat trebuie sa vorbeasca frumos cu o fata.

| Costreie_Teodora_Andreia_1998 a răspuns:

Eu zic mai intai sa-i dai o lectie si dupa aia sa nu mai iesi cu el!

| xShad0wsS a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace. Sau du-te la parinti lui si spune-i ce face. Sper sa-ti fie de ajutor.