| TnCristinaa a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti pe cineva langa voi,dar sa nu tineti mult la el,sa il pretuiti,sa nu stiti ce simtiti, iar cand nu mai este ..sa va fie extrem de dorm de el..sa ii simtiti lipsa..ca si cum nu puteti sa traiti fara el? Ce ati facut?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am invatat sa simt singuratatea ca o iubita buna pentru mine

| RAY a răspuns:

Da, nimic, ce puteam avea, ea era frumoasa eu bestia din poveste fara vila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla mai mult la astia de 15 ani. cand acorzi atentie nu te baga in seama, cum inceteaza, incepi tu sa il cauti. ma amuza mereu prostia asta

| eckblume a răspuns:

Dupa parerea mea, e bine sa invatam din greseli.''Niciodata nu e prea tarziu''.Eu, imi pun intrebarea aceastabig grinaca eu as fi in locul lui/ei? Cum m-as simti? --- Raspunsul vine de la mine. Daca s-ar intampla ca aceea/acel sa plece departe, atunci as invata sa-i pretuiesc pe ceilalti. happy

| ThePuffy a răspuns:

Nup, de cand eram mica am invatat sa pretuiesc ce e langa mine tonguewinking

| TnCristinaa explică (pentru ThePuffy):

Am tinut mult la acea persoana, dar s-a schimbat totul..ne-am indepartat.

| ciuflea a răspuns:

Da,mai intai trebuie sa lasi durerea si dorul sa te scufunde dupa o sa vezi ca iti va fi mai bine

| eSpartu a răspuns:

Sunt 2 lucruri de facut in cazul tau. Ori sa incerci sa iei legatura cu el din nou, ori sa treci mai departe incercand sa-l uiti, facand diferite activitati care-ti palc. big grin

| TnCristinaa explică (pentru eSpartu):

Eram foarte buni prieteni, vorbeam mereu, dar ne-am indepartat mult..Incepuse sa devina mai mult decat prietenie..ne certam de multe ori..se schimbase Am fost impreuna, dar am ales sa ne despartim..nu mai era ca la inceput.El nu vroia sa ne despartim..gasea motive ca nu are timp..are munca. De fiecare data cand ne certam inainte ..se intorcea..In ultimul timp nu prea mi se parea ca isi da interesul la fel de mult..Nu am mai vorbit..si-a facut alta relatie, dar s-au despartit.Am luat legatura acum cateva zile.s-a schimbat totul..Inainte vorbeam tot timpul..acum nici macar prieteni nu mai suntem ..cateva cuvinte mai vorbim ..rar.Ne-am indepartat foarte rau si nu mai stiu ce sa fac.

| eSpartu a răspuns (pentru TnCristinaa):

Iesi-ti la un suc/plimbare/film... Cumva trebuie sa mearga din moment ce a mer si in trecut.