| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, voi cu ce va epilati in zona intima?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Crema.

| Prezidentul a răspuns:

Cu cutitul.

| Goete a răspuns:

Depilare laser si fotodepilare, combinate

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Goete):

Ai impresia ca toate fetele traiesc la tara pentru a avea acces la aceste metode "revolutionare"? rolling on the floor

| Goete a răspuns:

Corbulalbrosu: intrebarea nu consta in "ce imi recomandati" ci in "voi cum faceti"winking - dar mi-a placut comentariul tau

| Hitback a răspuns:

Cu coasa lu bunicu. De ce?

| MedionTcO a răspuns:

Incearca un aparat.

| rubyxxx a răspuns:

Cu lama, cu o crema epilatoare sau cu ceara, de la aparat te iriti! Dar nu folosi crema daca esti alergica la incrediente, altfel te vei irita in zona genitala.