| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Hei TPU.happy Voi incerca sa fiu extrem de scurta.
Recent, mai exact in ianuarie. am cunoscut un baiat. mda, facebook. un com, un like, o stare mai. mai de prietenie dupa sentimente. Dupa.
In luna februarie-martie s-a bagat cu una in relatie, nu se placeau. nici nu am habar de ce s-a bagat cu ea cand el imi spunea "te iubesc", mi-a spus ca s-au bagat doar asa. fiindca eu am refuzat sa ma pun cu el in relatie.
La inceput il consideram un amic, nu-l placeam deloc, deloc.
Dar dupa cand a vazut ca nu-l bag in seama, eu vroiam doar o prietenie, doar si doar o prietenie. S-a indragostit de alta. si am rupt legatura cu el o luna si ceva. iar acum[doua saptamani]. cand l-am vazut in oras am imtit ceva in stomac, mi s-a facut atat de rau de abia ma tineam pe picioare, s-a uitat la mine in sila. Am vrut sa-i spun.[acum 2-3 zile] ca am inceput sa-l plac dar m-am speriat si nu am mai facut-ohappy.
Si am inceput din nou sa vorbim. si azi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. sunt atat de euforica laughing.
Ce raspuns ar trebui sa-i dau?
Sunt confuza, as vrea cateva sfaturihappy.

5 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Buna :*

Ai grijă ce decizie vei lua, să nu regreţi după aceea, dacă te-a întrebat dacă vrei să fii cu el, nu văd motivul pentru care ai spune NU. Din moment ce tu îl placi, şi el vrea o relaţie cu tine. Spune-i DA.

Mult noroc happy, dacă mai ai nevoie de ceva id-ul meu este : bmwpower1923

| Adryana98 a răspuns:

Buna! eu zic sa te mai gandesti la ce raspuns ii vei da, pentru ca s-a uitat urat la tine, a fost cu alta desi iti spunea ca te iubeste. nu stiu ce sa zic, fa ce-ti spune inima. iti doresc mult succes in alegerea pe care o vei face:*

| FluturashulNegru a răspuns:

Raspundei da, parerea mea. Bafta :*

| poopsik15 a răspuns:

Raspunde da)oricum nu pierzi nimic)si apoi vezi cu timpul ce se va primi la voi)poate ca intr-adevar e dragoste.)mult succes

| Ame15 a răspuns:

Spune da...merita o sansabig grin