Vorbesc de ceva timp cu o fata pe wapp/fb si de curand si-a facut iubit. Sa mai vb cu ea(ca intre prieteni)sau sa nu mai vb cu ea? Mie ca o sa se supere iubitu ei ca vorbeste si cu altcineva...

3 răspunsuri:
| DarkCrina a răspuns:

Friendzone

| yass12345 a răspuns:

Daca ea continua sa vorbeasca in continuare cu tine si iti da mai multa atentie.s"ar putea sa fi mai mult de un prieten si nu stie cum sa iti spuna. doar vorbeste cu ea si intreab"o ce are de gand. SUCCES!

| Kristykitty a răspuns:

Daca iti place de ea dc ar trebui sa renunti la prietenia cu ea..nu vad motiv. daca si ea la rindul ei o sa-si dea seama ca esti mai interesant tu decit el sau din contra o sa-ti spuna ea...asa ca bafta. niciodata nu da inapoi... el nu e motiv pentru incetarea prieteniei; )