| anastasia2222 a întrebat:

Hei TPU vreau sa iti pun o intrebare dar va rog fara raspunsuri rautacioase.
Deci imi place de un baiat de pe facebook dar nu stiu cum sa ii dau add sau cum sa vorbesc cu el.
Ma puteti ajuta cu niste raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| MariMarik17 a răspuns:

Buna.Ar trebui sa iti faci curajul si sa ii dai add pentru ca asa nu ai sti ce ai avea de pierdut.Nu vei pierde nimic in rest ai de castigat.Si incearca sa fii cat se poate de sincera si daca te ajuta prefate ca esti persoana care vrei sa fii si comportate ca ea. Sper ca stii la ce ma refer.Toate fetele viseaza la a fi o femeie frumoasa care ii face pe toti si este cu baiatul de care ii place.Ei bine incearca sa fii asawinking Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da-I add si deschide conversatia spunand ca iti place foarte mult ceva ce a postat (poate poza din profil).

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Da.i add si bombardeaza.l cu like. urile... Dupa probabil iti va da si el si abordeaza.l in privat si multumeste.i si, continua discutia!