| BeBBeStaR a întrebat:

Vreau sa-mi dai un sfat sau ceva. sad Eu si iubitul meu suntem de 2 ani si 2 luni impreuna facem pe 23, 3 luni big grin (eu am 16 el 17). Problema e ca el de 3 luni e foarte ciudat sad nu-i mai pasa de mine, nu mai vorbeste nu ma mai cauta. Luna trecuta nu am vorbit 1 saptamana, si dupa iar am vorbit, bineinteles eu cautandu-l. Acum iar n-am mai vorbit de o saptamana si azi l-am sunat sa vad adaca mai suntem impreuna. si el m-a intrebat daca eu vreau sa nu mai fim impreuna. si i-am spus ca eu vreau, dar el sa-mi spune, pentru ca el se comporta aiurea, nu eu sad Mi-a spus ca ma lasa libera, ca asa mi-e mai bine. si l-am intrebat daca ma mai iubeste. si a spus ca da, dar nu ca inainte... e aiurea rau! Nu se tine de cuvant..am fost la el la scoala sa-l vad pentru ca mi-a fost prea dor de el si s-a enervat, dupa am mers la el sa-si lase geanta si a spus ca plecam la mine; dar m-am rugat 2 ore sa vina si nu i-a pasat sad mi-a spus "du-te acasa ca vin si eu mai tarziu la tine" si eu i-am spus "nu plec! vii acum cu mine! ca stiu ca tu nu o sa vii " si pana la urma l-am convins sa vina cu mine, doar sa ma aduca si dupa sa plece, daca vrea. m-a adus la scara si l-am intrebat "tu nu aveai de gand sa mai vii la mine, nu? si el a spus "sa stii ca nu mai veneam azi, veneam maine" sad Nu stiu ce e cu el. nu era asa. inainte gasea tot felul de motive doar sa vina sa ma vada si pentru 5 minute si dupa sa plece, imi spunea ca ma iubeste si ca ii este dor de mine, era PERFECT! Mai e ceva. Noi am facut dragoste cand aveam 1 an si 11 luni sad si nu vreau sa ma gandesc ca doar asta a vrut pentru ca a asteptat atat dupa mine. si-l stiu. nu e genu'! sad Dar nici nu vorbeste cu mine, nu-mi spune ce are sa rezolvam tot ce spune e "o sa fie bine" sad. Ma si enerveaza ca nu-mi spune ce simte, verde-n fata! sad Nu vreau sa il pierd sad Va rog, dati-mi un sfat :* scuze ca e asa lung sad dar asta ar veni rezumatu'winking

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca inainte de a face dragoste cu el te iubea, si acum nu te mai iubeste, arata ca el a avut un scop cu tine, pe care l-a realizat si acum baiatul si-a gasit alta cu care se distreaza. De tine nici nu-i pasa. Asa ca lasa-l in pace sa vezi in ce ape se scalda. Daca te-ar iubi cu adevarat nu te-ar lasa sa fierbi in suc propriu.

| SkyPilot a răspuns:

Cel mai probabil doar asta a vrut. Se mai poate sa fi fost si altceva. Poate se astepta sa fi fost virgina si nu ai fost, poate ca nu esti buna la pat, poate ca s-a schimbat altceva in relatia voastra. Tu stii cel mai bine. Parerea mea este ca nu are (inca) pe alta, sta cu tine doar din comoditate dar nu il mai atragi, relatia voastra este terminata. Poti incerca sa ai o discutie cu el dar, sincer, nu cred ca rezolvi nimic. Parerea mea este sa renunti.

Răspuns utilizator avertizat
| Moryami a răspuns:

Iti spun eu, are pe alta...

| adisuk18 a răspuns:

Ascultama cu mare atentie ai grija de el s-ar putea sa fi ajuns la heroina de aceia e nepasator si neconstient de ce se intampla spune-i de cv timp umbla cu alt anturas sau alti prieteni noi si inca o cheste uitate la mana lui adica langa muschi si vezi daca are intepaturi anunta-ma daca e cv din chestiile astea am sa te ajutwinking

| BeBBeStaR explică (pentru adisuk18):

Inainte il credeam ca face d`astea laughing dar de cand e cu mine nu... de cand e asa sta doar in casa pe facebook si se jaoaca straight face nu iasa din casa! Tot drumul lui e scoala-casa! sad

| adisuk18 a răspuns:

Poate are probleme in familie...

| Roland_Szekely_1987_ccqi a răspuns:

Daca nu-l mai iubest paraseste-l si gaseste alta eu sunt liber si crede-ma si eu am suferfinta din asta cu o fata dar na ce sa zic nu mie usor eu am 27 de ani si totusi nu ma predau sunt barbat si eu zic ca ca domna ca tine ai fi minunata si tanara o fata trebuie iubita si mie imi placea sa am o prietena ca tine.