| anonim_4396 a întrebat:

Weekendurile trecute mi-am vazut iubita pentru prima data ( 5 ani de socializare virtuală, printre despariti de luni, un an.) Mi-ar placea sa o satisfac intr-un mod, si anume ma gandeam sa -i fac sex oral, insa mi-ar placea sa folosesc lubifriant. Imi recomandati câteva ( cu arome ). Trebuie sa ma protejez intr-un mod anume? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este nevoie de lubrifiant. Daca ai incredere in ea ca e curata si "cuminte" nu ai de ce sa te protejezi. Mai mult pe ea trebuie sa o protejezi. Ai grija de igiena ta orala inainte si dupa, foloseste si Listerine ca sa elimini cat mai multe bacterii. Daca ai herpes, mai bine renunti decat sa i-l dai si ei.
Iti recomand sa citesti inainte ce ai putea sa faci (vezi G-spot si perineu) ca sa ii faci cat mai multa placere.

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa ceva nu cred, 5 ani frate hai ma trebuie sa fi bolovan rau de tot ca sa crezi in cineva 5 ani eu nici in mine nu as crede atata, cica daca pui benzina pe penis ea foc asa mi-a spus un amic cu penisul fript aiurea stiu dar macar cand i este foame la iubita lui are ce sa mance

| RAY a răspuns:

Te rog numai avem locuri ca e scump gazul

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul oral virgin este cu adevarat divin. Aromele sintetice si lubrefiantii altereaza aroma naturala inconfundabila de pasarica virgina.

| mihai69 a răspuns:

Sex oral cu lubrifiant?!? și la ce crezi că ar fi util?
Dacă e vorba doar să „schimbi gustul", mai bine folosește miere, sau spray cu frișcă, ori (pentru variație) vreo înghețată pe băț. Nici Nutela nu e rea.winking
Să te protejezi? nu prea ai cum. În afară de a vă face amândoi un set complet de analize înaintea actului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lubrifiant? Ai gura uscata sau cum?

Si cum te desparti de cineva cu care nu ai fost niciodata?

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

laughing

| DroGhys a răspuns:

Nu iti trebuie lubrifiant lol. Chiar nu ai nevoie, mai ales la sex oral.

Totusi cum ati dus o relatie virtuala timp de 5 ani? Si cati ani aveti? Eu nu cred in relatii virtuale de atata timp...totusi oameni au si nevoi.

Am si eu o relatie la fel, e inceputa de curand si vreau sa plec in Romania sa fie relatie in adevartul sens al cuvantului.

| RAY a răspuns (pentru DroGhys):

Ai mare grija in cine crezi pentru mine online =vrajeala, la misto

| DroGhys a răspuns (pentru RAY):

Mersi de sfat. Noi inca nu ne-am inteles cine la care sa se mute. Si am vorbit mult si call video si multe. Eu totusi sper sa fie totul bine. Mai ales ca ne dormi acelasi lucru de la viata

| RAY a răspuns (pentru DroGhys):

Apropo baiatul din avatar esti tu?

| DroGhys a răspuns (pentru RAY):

Da, de ce?

| RAY a răspuns (pentru DroGhys):

La cum arati cum de nu alearga fetele dupa tine?

| DroGhys a răspuns (pentru RAY):

Au orgoliul ala prostesc si asteapta ca baietii sa faca primul pas laughing
Si cica oamenii sunt eglai. ****

| RAY a răspuns (pentru DroGhys):

Sincer arati bine, de aia mam si mirat, e sigur vei gasi o frumoasa si acolo la tine, esti timid de fel?

| DroGhys a răspuns (pentru RAY):

Uite aici daca tot esti curios

http://www.tpu.ro/......-as-putea/

| DroGhys a răspuns (pentru RAY):

Am relatie. Timid nu sunt deloc. Sunt mai dezghetat si trecut prin multe de la o varsta tragica.

Poftim:

http://www.tpu.ro/......-as-putea/

| RAY a răspuns (pentru DroGhys):

Stiu cum e cand suferi din iubire groaznic nu vreau sa imi amintesc cum era cand sufeream si eu din iubire, dar ai viata inainte, nu se merita sa suferi, cine te iubeste nu te faci sa suferi sa stii

| DroGhys a răspuns (pentru RAY):

Ala e trecutul meu, nu prezentulwinking

| Elena_Laura_1996_HZ13 a răspuns (pentru DroGhys):

Eu am 18, ea are 23. Suna sunt virgina, ea numai este de la 17 ani. Eu una am rezistat. Multumesc

| DroGhys a răspuns (pentru Elena_Laura_1996_HZ13):

Stai ca is confuz... eu acum am vazut ca esti fata. Sunteti 2 fete intr-o relatie?

| Elena_Laura_1996_HZ13 a răspuns:

***.

| Elena_Laura_1996_HZ13 a răspuns:

Am reușit;-).