| TeIubescJustinBieber a întrebat:

Hei uitati cum sta treaba eu il iubesc pe justin bieber si as avea nevoie de ajutoooooooooor nu stiti el cand vine in concert in rom clarrr dar vreau data concrete nu in 2012 cu sfar lumii si nu stiu ce ok ca asa 11.09.2010(e un ex asta)so pls tell me these! daca nu ma batjocoriti va dau si fundita.hairasp rep pls. da am pus asta la dregoste si sex ca eu el iubesc pe justin e mai mult la categoria dragoste sau mai stii poate e si la sex:X:X:X.no bine hai ca dau funda. da rasp ffffff rep pls...

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Pe 32. 7. 2011, in Bucuresti. happy

32 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Stai sa il sun!

| TeoPT a răspuns:

Buna. Justin Bieber inca nu are un concert anuntat in Romania. La un moment dat era un concurs in care puteati vota Romania. Nu stiu daca a fost aleasa pentru ca nu imi place si nu urmaresc, dar daca va veni, sigur se va anunta peste tot.

P. S. Nu e nimic rau ca esti fana al lui, dar nu spune ca il iubesti. Il iubesti atunci cand il cunosti, il iubesti ca persoana. Spune simplu: Sunt o mare fana a lui Justin Bieber.

7h30

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cum te-a ajutat Alexandra? data care ti-a dat-o ea nici nu exista laughing

| Азбука a răspuns:

Iubeste-l, fa sex cu el [in vis, in gand, bla bla bla], da-i funda, dar lasa-ne!
Stupidul tau, egal zero!

| Азбука a răspuns:

"Dolanescu a răspuns:
@Allexandra. proasta mai e si asta... "

- @Dolanescule, alias Dodel patratel [cocalar original, autohton laughing], daca ai fi suficient de "masculin", ca barbat, nu garanteaza nimeni ca ai fi, nu ai jigni o fata. Si daca neuronul tau n-ar fi atat de plictisit, ori lipseste cu desavarsire, ti-ai fi dat seama ca Alexandra a spus 32 intentionat.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Nu vreau sa te dezamagesc dar esti obsedata de J. b si asta nu duce la nimic bun.Gandeste-te asa
1. N-o sa-l intalnesc niciodata
2. N-am nici o sansa la el
3. N-o sa stie niciodata ca esti o fana de-al lui
4. Pur si simplu trebuie sa renunti la ideea asta.Sunt mii si mii de fane care il iubesc. bafta.
funda?big grin

| Monica a răspuns:

laughing
Am trăit să o văd şi pe asta.
Măăă. Trezeşte-te...cum să te îndrăgoseşti de o persoană pe care nu ai văzut-o niciodată, nu ai purtat cu el nicio discuţie. şi nu ai nicio şansă la el. E total absurd.
Caută-ţi pe altcineva, chiar n-ai nicio şansă la el. Găndeşte-te câte persoane, fane mă refer îl idoliarizează şi sunt atrase d el.
Dacă ar fi ca respectivul să se uite după fiecare în parte, ar fi. mă abţin.

| AndutzaAndu a răspuns:

No uite cum stă treaba: Eu cred că Justin Bieber nu ştie de România, dar să mai şi vină aici în concert.
Şi altă dată scrie şi tu mai pe româneşte să te înţeleagă toată lumea rolling eyes...

Răspuns utilizator avertizat
| Andru1996 a răspuns:

J. B. cel mai jalnic cantaret actor sau ce dracu o fii stiu doar ca are o fata d castor

| pwp a răspuns:

Ce vezi la el?

| νєησм a răspuns:

Doamne ce ma enervati toate fetele cu Justin cct nu-mi place are o muzica o canta cu capu in W. C deci in primul rand il iubesti asa aiurea fi atenta si eu o iubesc pe Lady GaGa ha cum tie se pare? nici no cun in real deci n-ai cum sa il iubesti

Răspuns utilizator avertizat
| andrei a răspuns:

Du-te ma cu justin astalaughing era un nimeni inainte sa vina un impresar asta schimba fetele cum schimbi tu chiloti (cam odata la 2 zile un om normal ceea ce tu nu estithinking)

happy

| andrei a răspuns:

Ia zi peste 5 lun sau 2 ani pe cine iubesti?

| Mjdolhfi a răspuns:

Te-a ajutat Allexandra? Esti prostuta rauhee heeNu exista data de 32 in niciun calendarrolling on the floor), deci laughing)

| Doddel a răspuns:

@Allexandra. rolling on the floor proasta mai e si asta
cica 32 laughing

| Doddel a răspuns:

@Allexandra ai scos o funditalaughing

| zalisa a răspuns:

Wtf dude?!?!
Ați înnebunit de tot cu Justin Biberon asta...
Get a life, dude!

| Reverse a răspuns:

Ce aveti toate cu Gayber asta? O_O Gayber I love you, Gayber vino in Romania :-@
Wtf?! El. nici macar nu e un "el". E mai mult o "ea" si sincer nu inteleg ce vedeti la el. E un copil prost care arata ca o fata de 12 ani si canta ca naiba. Schelalaie asta 3 minute, mai baga din cand in cand un "Baby' de-ti vine sa innebunesti, gata frate. hit-ul verii.
E doar un copil ratat. Plus ca nu cred ca a auzit macar de tarisoara noastra. Oricum daca o sa vina o sa imi iau cateva pietroaie la mine si ma asez chiar langa scena.
Vreau sa refac acest video : http://www.youtube.com/watch?v=unNvbrlPgLc :> Vezi sa nu te sinucizi. =(( :))
Intrebare: cati ani ai TeIubescJustinBiberon?

| AllStarConverse a răspuns:

Nu vine. a zis el intr-un interviu a spus ca nu-i place Romania

| Crissa03 a răspuns:

Să iţi cumperi un bilet repejor că sunt puţine locuri!

| chupachups1234 a răspuns:

rolling on the floor Ce proasta esti. Allexandra ti-ai scos o fundita rolling on the floor

| anotherhumanbeing a răspuns:

V-ati indragostiti toate de justin bieber... dar tostusi. habar n-aveti ce fel de persoana e. poate e un prost, un idiot bla bla. totusi, ce baiat simaptic si intreg la minte, se indragosteste de kim kardashian, care are cu 20 de ani mai mult decat el. so, gasiti-va alta dragoste, asta e ranceda

| ovidiu_4478 a răspuns:

De ce`ti bati joc Alexandro? zii la fata data corecta...adica 30 02 2011 happy

| afterlife a răspuns:

Dementa fiinta!

| LoStEyEs a răspuns:

Lasal ma in pace in prostia lui. nu vezi ca e prost de da in gropi? vrei sa fii ca el? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca numai la tine se gandeste.nici nu doarme noaptea, si isi face griji ca incepi scoala si no sa poti veni la concert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JUstin Biberon e un copchil gaybig grin
nu vreau sa vina in Romaniawave