| anonimus321 a întrebat:

Hei. Vreau sa-mi cumpar un laptop nou, la vreo 900-1000 lei.Din pacate nu am suma necesara,sunt studenta si nici nu lucrez. Exista vreo alta modalitate prin care imi pot lua? Rate, ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unei rate extinse pe 36 de luni valoare lunara de achitat este in jurul valorii de 50 de lei. Ai putea incerca sa convingi pe cineva sa cumpere produsul pe numele lui iar tu sa-i achiti lunar contravaloarea ratei.In cazul tau este cam singura solutie sau un laptop secondhand de cateva luni vechime care se vinde cam la jumatate de pret.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, nu vrei un laptop nou la banii astia. Fie vrei un desktop SH de calitate, fie un laptop SH acceptabil. Cu garantie, desigur. Uite o sugestie - http://www.pcmadd.com/......-hand.html

| KodrutZ a răspuns:

Hai ca eu ma multumesc cu un MacBook Pro. Si uite ca am si poza, nu ca ea. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai un venit legal si pe care il demonstrezi nu ai nicio sansa la rate, doar vreun imprumut de la cunoscuti