| Rallu_2412 a întrebat:

Am o intrebare. Este in clasa la mine un baiat care este cu prietena mea cea ma buna, si el are un prieten cel mai buna care i-a zis lui ca ii place de mine. Prietenul prietenei mele i-a spus ca ii place nah de mine. si ea mi-a zis mie, eu de cand cu toate astea am inceput sa am sentimente pentru el.
El acum incearca sa o tot faca geloasa pe fosta lui prietena, ea fiind una dintre prietenele mele apropiate. Stiu este complicat, dar va rog ajutati-ma dati-mi sfaturi cum sa fac sa ii arat doar ca si mie imi place de el.

Funda :X:* AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| Alecsia a răspuns:

Buna! Pai, priveste-l frumos in pauze, apropie-te de el! Cere`i prietenului prietenei tale id-ul lui si vorbiti pe mess sa va cunoasteti mai bine. Doar vorbind cu el iti vei da seama daca chiar te place si nu a spus asta doar sa o faca geloasa pe fosta lui prietena. Bafta! :*

3 răspunsuri:
| Yamatooo a răspuns:

Ce poveste incalcita 8-l 8-l 8-l.mai bine gasesteti ceva de facut

| firstb a răspuns:

Spune-i sincer pe fata ce simti despre el!

| Rallu_2412 explică:

Sincer nu as vrea sa ii spun direct in fata acest lucru ca poate el ar si-ar bate joc ded sentimentele mele. exact asa cum a zis Alecsia sa o faca geloasa pe fosta lui prietena a zis ca ii place de mine... Plzzzz help me :X:*:X