| DarcieClaire a întrebat:

Heii! Am o noua intrebare. Sunt impreuna cu un baiat care e mai mic decat mine cu 2 ani. Am inceput relatia inainte de a pleca in alta tarain care stau toata vacanta de vara. E o perioada lunga fara el.
Era foarte dragut cu mine si vorbeam in fiecare seara inainte sa plec. El a avut examene si inscrierea la liceu si il inteleg perfect ca a fost mai ocupat dar de 6 zile nu mi-a mai scris nimic. Nu vreau sa ii mai scriu eu din nou fiindca eu i-am scris ultima data si nu vreau sa creada ca sunt obsedata(sau ma rog, posesiva). Vreau sa ma ajutati cu o parere. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să-i scrii, dar nu-l lasă în pace fără să dea nişte explicaţii, adică, 6 zile e ceva timp. Cu siguranţă îşi putea face 10-15 minute să vorbească cu tine.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Are dreptate Clark: Scrie-i! Nu aștepta ca să îți scrie el.

| Drolja a răspuns:

Nu-i scrie.
Dacă CalcGreblă a spus să-i scrii, înseamnă că poţi face orice, numai NU asta.

| Lawliet14 a răspuns:

Scrie-i! Te va aprecia daca e baiatul care trebuie sa fie langa tine.

| DarcieClaire explică:

Mai vreau un raspuns sad