| Cezaraa1 a întrebat:

Heii,am o problema. Sunt intr-o relatie de 3 saptamani cu un baiat. La inceput vorbeam mult dar acum nu mai e la fel. El e un tip care se plimba mult cu prietenii lui si cand e plecat nu da nici un semn de viata. El se trezeste pe la 1-2 si apoi pleaca cu prietenii pe la 3 si se intoarce acasa la 12 noaptea si vorbim abia dimineata (adica la 1-2). Si in fiecare zi e asa. Acum nu stiu ce sa fac. Sa mai fiu cu el? M-am atasat de el si cred ca si el de mine si semanam din multe puncte de vedere la comportament si mi-ar fi aiurea daca nu as mai fi cu el dar simt ca nu isi mai da interesul. Simt ca ma are ca prietena doar asa de forma.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

S-a plictisit deja de tine, urmatorul!

| maria999 a răspuns:

Si el o fi unicul baiat de pe pamant? Nu esti atat de importanta pentru el daca sta mai mult cu prietenii lui. Un baiat ar trebui sa-si puna iubita pe primul loc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asta numesti tu relatie? El cu prietenii si distractia iar tu acasa ca fraieralaughing Nu are nici un fel de sentimente de dragoste fata de tine draga mea de asta te pot asigura. In rest numai bine si sarbatori fericite dar din pacate .......de una singura.

| neutrino a răspuns:

Da, merita sa fii cu el, tu ai forme si el este interesat de formele tale atunci cand are timp liber.

| MidnightR a răspuns:

Practic el petrece 23 de ore cu prietenii si restul de 1 ora mai trece si el sa vada daca mai esti in viata.