| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Deci recent am cunoscut un baiat, 18 ani la fel ca mine. Am inceput sa vorbim prin sms la initiativa lui. Dupa o saptamana de alintari si convorbiri lungi ne-am intalnit. Din punctul meu de vedere totul a fost ok, am incercat sa ne cunoastem si ne-am apropiat. Dupa aceasta insa nu am mai prea vorbit, el e cam o ocupat de obicei si iasa tot timpul cu baietii. Ultima data cand i-am scris nu mi-a raspuns, a trecut o saptamana de atunci. Mai are rost sa incerc?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu, momentan nu-l mai intereseaza persoana ta. Atunci cand unui baiat ii place o fata, face tot posibilul sa-si gaseasca timp pentru ea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.te va cauta el, dar nu cu intentii serioase.e bine sa ai grija.

| mont1saint2michel3 a răspuns:

Asa intimplare am avut si eu.Deja e clar, baiatul bupa ce tea cunoscut mai bine poate nu eai placut. Dar nu mai incerca. lasa-l, daca o sa vrea sa comunicati singur iti va scrii.