| xXllulluXx a întrebat:

Heii! imi place si mie de un baiat. el e a 7 si eu a 8a, dar e mai mare decat mine laughing si mai mereu se comporta foarte frumos cu mine, ma alinta ( pitiic, iubita) cand ma vede pe coridor ma ia in brate si asa mai departe. Vorbesc cu el in aproape fiecare seara si ne intelegem destul de bine. Dar de exemplu cu vorbitul seara nu vorbim numa daca incep eu conversatia. prin gesturile mici pe care le-a facut m-a facut sa ma indragostesc de el. un timp nu am vrut sa-mi recunosc ca il plac fiind ca e genul mai rebel care isi permite de toate. dar asta mai mult daca nu il cunosti. cand ajungi sa vorbesti cu el si asa e chiar f ok. plus ca e si destept big grin si intr-o seara l-am intrebat daca vrea sa fie cadoul meu de craciun. in seara aia nu mi-a raspuns. mi-a zis ziua urmatoare ca a ramas socat laughing) Luni a plecat in Austria la sky si mi-a zis ceva de genu ca imi va raspunde la intrebare cand se intoarce. Din ce v-am raspuns ce credeti ca-mi va spune? big grin DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| Mya66 a răspuns:

Din ceea ce ne-ai spus tu...pare sa te placa! Ai rabdare si vezi ce iti raspunde. happy Totusi nu cred ca ai de ce sa fii emotionata...sunt sigura ca si el te place.

| RAY a răspuns:

Eu nu rad desi imi vine pedofilie ce sa spun in loc sa va ardeti creierul sa invatati va ganditi la sex

| OnuOnulică a răspuns:

O sa iti spuna ca te placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca vb prea multe prostii si daca vrei ca el sa se uite la tine si sa te considere o partenera demna de le ar trebui sa fii mult mai retinuta cu prostiile astea. Incearca sa fii mai matura, sa gandesti mult si sa spui putine. Nu mai spune tot ce gandesti pentru ca se va satura de prostiile tale, iti va spune ca esti mica si imatura si va cauta alta.
Apoi nu promite ce nu poti da. Daca e mai mare si vrea sa se culce cu tine ce faci? Si toate astea pentru o prostie... Si dupa ce o faceti si tu nu stii sa faci nimic si el face tot, se satura si vrea sa vada alta cum e, care stie ce sa faca, tu ramai cu... floricica zmotocita!

| Florenta16 a răspuns:

Ca da. Va fii ca un miracol de Craciun. Ododo, veti fi impreuna! Aduceti sampanie sa sarbatorim! Sincer acum, cred ca si el te place si vrea sa iti creeze o altfel de atmosfera cand iti va zice si nu printr-o convorbire telefonica. S-ar putea sa iti aduca si flori, si este dragut foc atunci cand un baiat crede si de fapt esti pitica, micuta lui. Bafta!
Craciun fericit!

| BLeur a răspuns:

Bună.

S-a dus omu' în vacanţă pentru a-şi curăţa gândurile şi pentru a se gândi, logic. O să îţi spună ce simte, cel mai probabil. Te place, se vede din gesturile acelea mici pe care le face + că te ia în braţe, te alintă, se comportă frumos cu tine etc. Cred că deja ştii că te place, ai nevoie doar de o confirmare. laughing

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add: eduard.bytw

| motan444 a răspuns:

O sa ai cel mai frumos craciun o sa veziwinking sigur ca te place

| RiZeRy a răspuns:

Iubito.