| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Nu stiu ce se intampla cu mine dar parca nu mai pot sa ma indragostesc.Am o atractie pentru un baiat dar dureaza doar 3-4 zile apoi nu mai vreau sa aud de el.Tot asta mi se intampla.Nu stiu ce sa fac, o sa mor singuracrying Sfaturi va rog.Nu vreau sa aud chestii de genul "Da-i o sansa baiatului"

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Stai linistita, e chestia ca nu exista nici o atractie tot ce trebuie sa faci e sa astepti sigur va veni cineva care sa te atraga

8 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Asa e-n adolescenta. Azi iti place de X, maine de Y, poimaine de tot alfabetul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa iti treaca. Ai avut cumva o relatie in care ai fost foarte implicata si care s-a terminat de curand?

| corhaz a răspuns:

Pai ai timp probabil ai doar 15 ani.la 20 vei gandii altcumva si va dura mai multde 3 4 zile daca nu cum ai zis si tu mori singura.nu esti nici prima nici ultima persoana care traieste singur

| Sărmăluță a răspuns:

Și mie mi se întâmplă la fel.

| laviniabeluska11 a răspuns:

Nu iti cunosc trecutul, dar indraznesc sa-mi dau cu părerea.E posibil ca tu sa fi suferit foarte mult dupa un băiat si de asta sa ai astfel de reactii.Va trece... Încearcă sa iesi cu un tip de care esti atrasă mai mult de câteva ori si forţează-te sa pari ca-l placi. Daca ai fost atrasa la început vei putea sa ai o relatie mai lunga...

| Teardrop a răspuns (pentru laviniabeluska11):

Tuturor li se întâmplă la fel, deci?laughing

| anonim_4396 explică (pentru laviniabeluska11):

Nu e o idee buna. Poate sa ramana intr-o relatie fara sa tina la baiat, iar daca ii da sperante si il lasa dupa cateva saptamani isi face o reputatie proasta.

| plagialist a răspuns:

Nu ii da nicio sansa unui baiat care consideri ca nu este ceea ce cauti, asa ii vei da si lui sperante si va fi mai rau. Deci nu ai o problema mare eu ceea ce cred despre tine este ca ai avut parte de o relatie destul de lunga iar acum incerci ceva nou dar daca este asa cum cred eu tu presimt ca mai ai sentimente pentru relatia anterioara thinking Cel mai bine ar fi sa iesi cu altii baietii si sa vezi cum te simti cu ei. Sper ca te -am ajutat :*