| Kanabissss a întrebat:

Heii Salut
Am facut o mica prostie,
Am cunoscut o fata, si am tot vorbit ca prieteni si s-a ajuns la un subiect mai intim, m-a intrebat daca mai sunt virgin, si eu daca am 20 de ani mi-a fost rusine sa zic ca da, i-am zis ca nu mai sunt, dar adevarul fiind ca sunt virgin.
Acum suntem impreuna, si va urma si trecerea la un nivel superior adica la dragoste[sex], cum pot sa imi ascund virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Daca fata are putina experienta, o sa-si dea seama ca esti virgin. O sa ai emotii si-o sa te dai de gol imediat. Si daca e virgina, tot un drac. Mai bine ii spui adevarul, decat s-ajunga fata sa creada ca esti impotent sau ca ai probleme cu erectia (fiindca prima data, micutul mai da rateuri, ca nu se naste nimeni expert).

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Alcyon):

Daca ar fi sa spun care e cel mai urat scenariu demn de film horror e o partida de sex intre 2 virgini :O:O

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fa sex ca un profesionist. Nici nu o sa bage de seama ca esti noob. laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa vorbiti/ fara comunicare nu va exista o relatie bazata pe incredere.
Daca nu doresti sa vorbesti cu ea, intreaba si tu un flacau mai mare si gata.
Important cred ca este ceea ce simtiti unul pentru celalalt, in timp, se va progresa..nimeni nu s-a nascut invatat
O seara bunahappy

| Broadband a răspuns:

Nu te-ai uitat si tu la filme deocheate?
ia niste exemple de acolo cum sa pari profesionist

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Du-te si tragetti-o cu oricare fata care iti iese in cale si gata

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu are cum sa-si dea seama din moment ce si ea este virgina si nestiutoare.La o adica poti sa-i spui ca nu ai reusit sa acumulezi experienta necesara deoarece ai avut foarte putine raporturi sexuale. Pe parcursul sedintelor de petting si a jocuri sexuale premergatoare sexului efectiv vei avea sansa sa te mai perfectionezi.

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum pentru ca lipsa experientei isi va spune cuvantul si ea, ca femeie, va observa acest lucru.

| T0T a răspuns:

MAi bine ai recunoaste ca ai mintit. Altceva nu ai ce sa faci.

| Emilian65 a răspuns:

Pai nu trebuie sa-ti ascunzi virginitatea fata de prietena ta, chiar daca ai 20 de ani. Poate este si ea virgina si-ti va aprecia acest lucru, virginitatea.

| SkyPilot a răspuns:

Citeste si tu despre "butoanele" fetelor ca sa stii cum sa le folosesti. Las-o pe ea sa conduca, dar preludiul este responsabilitatea ta. Ii poti spune ca ai foarte putina experienta.

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns:

Tu fa acolo sex linistit ca si cum este deja a mia oara.nu isi da seama si chiar daca si-ar da seama nu cred ca ar deranja-o, doar partea ca ai mintit-o.

| Kanabissss explică:

I-am zis ca nu mai sunt virgin de 5 luni laughing
Dar oricum mersi tuturor