| andreeastrunz a întrebat:

Heii TPU! Am 14 ani si am fost cu un baiat acum 7-8 luni. Relatia noastra a durat ceva, aproape un an. M-a dus sa-i cunosc parintii **el are 16**, am fost singura fata pe care a dus-o acasa pana acum cand a aparut o alta fata in viata lui dupa ce ne-am despartit..in fine. Cand am fost cu el aveam 13 ani si el 15 si ne petreceam tot timpul impreuna, imi e foarte dor de el. Parintii lui m-au adorat de cand m-au vazut. Eu inca mai tin legatura cu mama lui si mama mea cu el++ mamele noastre sunt prietene bune si ies mereu afara. Cand am fost la el a doua oara**eram de 4 luni impreuna** am facut sex cu el. Stiu sunt mica si nu e bine,dar asta am simtit amandoi** nu ma criticati, stiu ca nu e bine pt mine** parintii nostri stiu. Imi este dor de el. Nu si a batut joc de mine, chiar m a iubit. Si vreau sa il uit. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fucuseaza-te pe carte si o sa-l uiti!
Ceea ce ati facut voi acum un an este gresit si ma mir ca parintii stiu si sunt ok cu asta, pentru ca nu-i normal sa va jucati cu ceva atat de periculos, acnd voi doia sunteti inca copilasi.

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sa-l uiti, de ce nu-l uiti?

| seth2016 a răspuns:

Format? Erase? Astea o sa te ajute:

Apuca-te de jogging. Ocupa-te de tine. Intalneste-te cu prietenele tale. Mergi la cumparaturi. Mananca ciocolata. Incearca broccoli sau varza de bruxelles. Fa-ti un blog. Organizeaza un pijama party in fiecare vineri seara.