| emmamt a întrebat:

Heii TPU am apelat la voi cu gandul sa-mi dati niste sfaturi..deci acum o luna am cunoscut un baiat in club era foare dragutlaughingei bine dupa vreo doua zile mi-a dat add pe facebook si am vorbit vreo 4-5 zile si dupa m-a intrebat daca vreau sa ies cu el i-am spus ca nu pot, dupa iar m-a mai intrebat de vreo 4 ori daca vreau sa ies cu el la fel am gasit scuze, uneori daca vede ca nu-i dau eu niciun semn imi scrie el sau ma suna etc...i-am spus ca vom iesi impreuna intr-o zi cand voi fi eu libera doar ca nu stiu ce subiecte de discutie sa deschid nu sunt timida si nici el nu mi s-a parut, mi-a spus majoritatea detaliilor despre el pe facebook; voi credeti ca probabil vrea o relatie de lunga durata sau doar o distractie? el are 20 eu am 16, stiti cum sunt baietii merg pana-n panzele albe cand vor ceva anumelaughingdati-mi ceva sfaturi, idei ce vreti voi va roog

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti mică pentru intilniri, sigur ăla nu vrea doar să discute cu tine, ăla vrea sex, asa că m ai bine uită l, sau faci cum crezi tu că e bine.

| SkyPilot a răspuns:

La 20 de ani, este mai probabil sa vrea distractie. Tu la 16 nu ai prea multa experienta si ii va fi destul de usor sa te convinga sa faci ce vrea el. La varsta ta, diferenta de varsta este cam mare.

| Roland_Szekely_1987_ccqi a răspuns:

Eu zic ca barbat ca tot sunt la fel nu-i o data te fenteza bine si dupa aia nu te mai vor, mai ales eu as bucura eu asa tu cum esti si daca esti virgina pentru ca, unele barbati numai discractii e pe capul lor stai zic eu ce
sex, dragoste fantezii erotice si asa mai departe eu nu am asa ceva plus ca eu am avut multe tragedi in familia mea a pierdut tatal meu am 27 de ani locuiesc cu mama mea si cand vin doamne sau fete stiu cum se simte o fata langa fata sau langa baiat care si el are presimtire feminina ca stiu si tu esti a fata minunata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roland_Szekely_1987_ccqi):

laughing) Ai 27 de ani si scrii asa? La ce varsta ai invat sa scrii?

| emmamt explică:

Nu poate sa faca chiar orice din mine deoarece am mai vazut baieti care vor doar sa profite...dar acesta nu pare a fi asa, pare oarecum diferit de altii, posibil ca vrea doar sex si alte alea cum ziceti voi dar deocamdata nu mu-a dat chiar multe semne ca vrea asta ...intr-o seara pe la 23:00 m-a intrebat daca am chef de o plimbare si i -am spus ca nu, m-am gandit si la ce ganduri poate avea si am refuzat; dar in fine stiti cum sunt barbatii incearca daca le merge de bine daca nu, nu! Acum na se zice ca dragostea nu are varsta, totusi vreau doar sa incerc dar tot odata nu vreau sa sufara, daca nu incerc nu voi sti niciodata cum s-ar fi sfarsit :'(