| PastilluTsaaa a întrebat:

Heii TPU big grin! [[ pentru. fanii anime love struck ]] Imi puteti spune si mie nishtte anime´uri de dragoste care sa aiba si drama gen Vampire Knight sau ceva cu demoni buni care nu isi stapanesck puterile chatterbox gen Ao no Exorcist... Va roooog frumos cu ciresHicka deaSupra puppy dog eyes! FunditsSsaa pentru. cele mai bune >:". ScuzatiCategoria sad >-- cea mai vizitatha :d

5 răspunsuri:
| xFaith a răspuns:

Naruto. [ unele momente]
Nana
Mew Mew Power
Kilary
School Days [ e super marffa smug ti`l recomand ]

| FrEeBoY a răspuns:

Pai un anime de dragoste ar fi Romeo si Julieta stiu ca il da seara pe animax pe la 1 dar sigur il gasesti si online