| LoveYouBaddBoyy a întrebat:

Heii TPUcrying

De o saptamana sunt cu un baiat de la scoala... Mi se pare ciudat pentru ca mereu imi zicea "te iubesc, mi'e dor de tine" si chestii din astea, si cand ma trezesc acum :

Eu:Tu vrei sa ne dsp?
El:Insfarsit ti'ai dat seama
Eubig grine ce?
El:Eu am fost din mila cu tine

Dupaia eu m-am pus pe inv. si el a pus la status "Te iubesc enorm de mult"
Vi se pare normal? Adica imi spune ca ma iubeste si dupa aia imi zice ca e cu mine doar din mila//

Ce sa facc? Nu ma mai pot oprii din planscrying

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea, baiatul asta se pare ca face exercitii de iubit.Sau e sado-masochist!
El s-a jucat de-a dragostea si continua sa se joace.
Marile declaratii de dragoste,foarte la inceputul relatiei,gesturile mari,cuvintele care dor(chestia cu mila),fac parte dintr-un scenariu fantastic creat de mintea lui.Tu ai fost doar victima.
Retrage-te frumos si discret,lasa-l sa-si puna ce status vrea,acum e la faza in care s-a "despartit" si "sufera din dragoste" si cauta-ti un baiat care e ancorat bine de tot in realitate!
Dragostea este o joaca,intr-adevar,dar e joaca oamenilor maturi,nu a fiecarui putsoi care a vazut trei filme de dragoste,a citit si doua romane de Sandra Brown si,gata,se simt indragostiti!
Este imatur si aiurit,ignora-l pana si-o reveni la normal-DACA si-o reveni vreodata!
Nu plange,pe cuvant daca merita! Pari mult mai matura, nu te copilari si tu, zau asa!
Inlocuieste-l de urgenta!
Mult noroc!

| zuzu a răspuns:

Vorbeste cu el. Spune-i sa iti explice totul.

| Roxxxannna a răspuns:

Pff. incearca sa isi ascunda putin sentimentele. straight face Desi procedeaza foarte prost nu ar trebui sa te trateze asastraight face. Doamnee. vorbiti si voi despre chestia asa mai mult. straight face nu e normal asa cevastraight face dar nu te speria prea tare sa-i dai satisfactie.

| BloodLine a răspuns:

Eu zic ca e nesimtit. Desparte-te de el. Daca nu stie sa se comporte, sincer nu merita. Chiar daca-l iubesti. Daca chiar te-ar iubi "enorm" nu ar glumi cu asa ceva.