| Faranumedraga a întrebat:

Heii TPU
Imi place foarte mult de fostul meu prieten, adc foarte mult
Cand il vad imi sare inima..nush ..am emotii tot ...si vreau sa ma impac cu el ..am fost 13 zile impreuna.sad ..cica a fost o provocare sa fie cu mine.lol...dar nu cred ..deoarece m-a intrebat daca vreau sa ii cunosc parintii ..si na.ii prea de tot asta..asa si acm cateva zile ..am iesit cu el afara si cu mai inca o fata ..si nush ..se tot uita la mine ..idk.asa.dupa am mers la fata aia acasa.*trb sa manance * ..si cand ajungem in fata blocului ei.a primit un mesaj de la el cu :Te iubesc.ea nu a raspuns ..deoarece.ea nu il iubeste ..nici nu ii place de el ..asa.dupa ce ne intoarcem ..mergem pe o banca ..si normal ca el se aseaza langa ea ..si ii zice : ai vazut ce mesaj ti-am trm ..si ea : da ..si el : te plac, vrei sa fii cu mine?.bun deci eu la faza asta m-am enervat ft ft tare.sad si am plecat ..asa ca fata aia a venit dupa mine ..si a zis ca nu ii place de el si ca i-a zis NU ..eu am crezut-o ..si a 2- zi ..am mers cu el afara si cu alta fata ..si el se uitat insistent la mine ..parca ma vroia inapoi ..si da. ajutor ..nush ce sa fac ..il plac ft mult pe el ..si cred ca mai tine la mine ..cum sa fac sa ne impacam.da.el are 13 ani si eu 14. dar nu conteaza varsta ...pls
* sa nu raspundeti cu.da ..esti prea mica sa ai un iubit etc.*
dau funda la cel mai inteligent raspuns

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca totul e in mintea ta. Si-a batut joc de tine si ti-a si zis lucrul asta. Daca chiar te-ar fi placut acum erai cu el.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nici nu merita sa spun, dar na, poate se prinde de tine.Ai 14 ani, pe la vreo 18-19 o sa razi de prostia pe care o spui acum, chiar daca nu crezi asta.Schimba-l,oricum o vei face la un moment dat.

| Zacase a răspuns:

Nu o sa-ti zic ca esti prea mica sa ai iubit, o sa iti zic ca el e prea mic sa aiba iubita laughing

| GeutzzaaTha a răspuns:

Isi bate joc de tine! ce poti sa ii ceri unui baiat de 13 ani? Si tu 14. sa fim seriosi, la varsta aceea nu prea sti ce e aia o relatie si cu ce se mananca. Eu zic sa nu te mai complici cu el, esti inca mica si nu are rost sa "suferi". Baieti mai sunt, si o sa vezi ca atunci cand o sa afli ce e aia o relatie calumea, o sa razi de ce ai scris aici big grin Un sfat pe care l-am invatat din propriile greseli este: daca nu a mers prima data, nu o sa mearga niciodata! nu are rost sa te impaci cu cineva daca acel cineva nu merita. Te impaci cu cineva in momentul in care v-ati despartit dintr-o prostie, va IUBITI, va respectati etc. Iubirea e frumoasa, dar nu trebuie data oricui. Cum am mai spus, inca esti mica, vei afla ce e iubirea. Uita-l pe respectivul, pana la urma ai stat doar 13 zile cu el.o nimica toata, scuze daca te deranjeaza. Asteapta si o sa vezi ca vin altii, de o sa te saturi de ei si o sa vrei sa mai stai si singura laughing Ai grija de tine si succes in viitoarele relatii! :*

| Lorenica2003 a răspuns:

Eu zic ca mereu trebuie sa iti asculri inima! daca tu il placi atunci fi cu el... dar mai intai fii atenta daca si el te place altfel te va evita totimpul! dar daca e cum ai zis tu atunci si el te place si nu aveti motive sa nu fiti in preuna! cred ca atunci cand a trimis mesajul celelaltei fete cu TE IUBESC eu cred ca a vrut sa vada daca esti geloasa si daca il placi! Si am ajuns la ce am inceput TREBUIE SA ITI ASCULTI INIMA!