| lovetheyfunny a întrebat:

Heii tpu...stiti cum e in videoclipul lui J Balvin -Ay Vamos cum isi fac farse ..as vrea sa imi dati mai multe idei ce farse de genul acela i.as putea face iubitului meu acasa la el?
pentru cei care nu cunosc videoclipul, nu ma refer la farse de genul sa ii spun ca sunt gravida sau de astea de 1 aprilie ca ma despart la el si dinalea, vreau farse doar asa pentru amuzament si idei ce as putea face ..multumesc
Si pentru cei care vor sa comenteze despre categoria in care am pus intrebarea eu consider ca este potrivita pentru ca este dragoste..si despre asta e vorba

1 răspuns:
| Lands0fMancunia a răspuns:

Sa ii pui pasta de dinti/ras pe mana cand doarme, sa aprinzi o petarda si sa o pui intr-o oala, iar aceasta sa o pui langa pat cand doarme, sa ii lipesti pe picioare banda din aia de epilat.