| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Sunt impreuna cu un baiat si nu ne-am vazut de vreo trei luni..Eu sunt acum in Arad si nu putem sa ne vedem pentru ca stau aici in vacanta vreo doua saptamani si ma intorc acasa doar peste o luna..Si imi este foarte dor de el.
Noi vorbim zilnic pe Facebook si ma gandeam sa ii trimit un mesaj prin care sa ii spun ca il iubesc foarte mult, ca imi e dor de el si ca abia astept sa ne vedem.Dar nu stiu cum sa ma exprim, vreau sa fie un mesaj mai lung..Cum ar trebui sa ii scriu?
Dau funda

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Noua nu ne plac mesaje lungi ne pierdem in ele,noi preferam prpoziti care sa explice clar lucrurile in mod cat mai rational,te iubesc pentru ca imi placi,te iubesc pentru ca esti sincer,serios, rar baiat ca tine, as vrea sa stam impreuna, as vrea sa ne sarutam, ai prins ideea asta cu povesti romantice pur simplu creierul nostru nu le poate codifica noi gandim diferit

| xerxes1 a răspuns:

Ii scrii scurt:
Vrei sa?
El va intelege.

| AlexandruInu a răspuns:

Nu, nu ii scrie mesaje lungi. Ce naiba e roman? Nu e o idee buna sa ii scrii povesti/romane. Scurt si la obiect. Esentialul.

| distrugatoruldevaginesupersuper a răspuns:

Hey, si eu sunt in Arad si sunt singurwinking