| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG tare mult ajutati-ma.Sunt baiat, aproape 16 ani si m-am indragostit lulea de o fata din clasa mea.Uite cum sta treaba: tin foarte mult la ea, ea nu stiu daca si-a dat seama treaba asta.Pot spune cand mai stau cu ea si alti colegi (baieti) incep aia si vorbesc despre mine si ea (gelozie... si alte chestiuni d'astea).Acum sa va zic relatia mea cu ea: eu sunt de felul meu mai timid si nu prea vorbesc cu ea adica ma cam blochez cand vb cu ea.Vorbim numai de teme si alte chestii legate de scoala si nu altceva. Ajutati-ma CUM POT SA MA APROPII DE EA MAI MULT? si AS VREA SA FIU CU EA IMPREUNA.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CalinMocanu a răspuns:

Salut, gandeste-te si tu ca nai de pierdut. Mai alint-o zii vorbe dulci si totul va merge perfect. Si in legatura daca tine la tine, sigur tinewinking, daca nu tinea nu era geloasa. Sper ca te-am ajutat