| paulaelena a întrebat:

Heii :*!
Vreau sa ma ajutati si sper sa aveti rabdarea sa cititi tot happy
Deci mie imi place de un baiat si el stie lucrul acesta si parca stam impreuna adicaa naa ne comportam ca si cum am sta. Dar de la un timp suntem mai distanti
Eu am inceput sa ies cu un baiat dar suntem numai amici doar baiatul de care imi place ar crede ca este ceva intre noi.Cand ma plimbam cu baiatul acela ne tineam de mana si am vazut-o pe o prietena de-a mea si am mers cu baiatul acela sa o salutam. Ziua urmatoare mi-am pus o poza pe hi5 cu mine si cu el si acea prietena a dat un comm ce bine va sta impreuna pentru ca noi ne-am hotarat sa ii spunem ca stam impreuna, dar acel baiat a vazut poza si a dat un com ca sa va iubiti mult etc iar azi nici nu a vorbit cu mine doar asa mai vag nici salut nu mi-a spus ce credeti ca trebuie sa fac? puppy dog eyespuppy dog eyes

Fundittsaa love struck

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Este ceva normal, nu asa trebuie sa te comporti, te plimbi de mana cu un amic iti faci publice poze cu el l-ai facut gelos pe saracu baiat, cereti scuze daca il mai iubesti

| raluca18 a răspuns:

Ii poti spune ca este o neintelegere, stergi poza de pe hi5, iti ceri scuze daca a crezut altceva si ii spui ce simti pentru el cu adv.succes

| Diana1d a răspuns:

Pai explica-i ce s-a intamplat cu adevarat pentru ca el cu siguranta crede ca tu esti impreuna cu amicul tau si din cauza asta s-a retras.
Vorbeste cu el si se va rezolva totul:*!

| UniversaLove a răspuns:

Salutare
~*~Elena draga cand te mai intalnesti cu el il rogi frumos sa te asculte pentru cateva minute, si ii spui tot ce ai pe suflet cu calm, liniste si iubire iar restul va curge de la sine.Multa Lumina si Curaj~*~

| Biu90 a răspuns:

Pai daca tu ti la acel baiat vorbeste cu el si formati o relatie. Explica-i ca nu ai nimic cu amicul tau si ca pe el il placi. Dar spune-i ca vrei sa fie ceva serios... Pur si simplu sa formati un cuplu. Bafta!