| Aηηa a întrebat:

Heii:X...Imi place de un baiat din clasa de la mineyawn. E brunet cu parul' usor ondulat si cu ochii negri... e cantaretz da chestia e ca el place o fata tot din clasa cam urata ea da invata mai bine ca minelaughing. Da am observat ca el sta mai mult cu mine decat cu ea pe afara da la scoala sta in mare parte numa cu ea:-sNu stiu cum sa'l cucerescsad Eo am 13 anilaughing
Va rogg ajutati-ma cu cel mai sincer raspuns si cel mai detaliat:-s
Mersiii:Xbatting eyelashes

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ea ar sta in zona, si acasa ar sta tot cu ea.Asa,isi umple si el timpul cu tine.Pe mine m-ar jigni sa stea acasa cu mine si la scoala cu ea.Lasa-l,nu se va lasa "cucerit".Si-a aratat clar preferinta pentru cealalta fata.Fa-ti un bine si scoate-l din minte.

| Allex7 a răspuns:

La 13 ani sesizez ca varsta e mica deci incearca sa-l cuceresti prin diverse metode ce stiu eu sa te dai pe langa el sa incerci sa-l tii de mana, sa te scoti in evidenta adica sa te imbraci cu ceva frumos, sa-i trimiti mesaje in ora "laughing

| LickyTongue a răspuns:

Din cate observ esti cam pitzi, scapa de defectu asta, si poate ai sansetongue bafta:*