| EuTeIubescBa a întrebat:

Heiii. Cum ii arat unui baiat ca il plac? Sau sa il cuceresc si mai tare? Avand in evidenta ca is la scoala, deci trebuie sa fac ceva in pauze:-)
Fundaaaa :*

1 răspuns:
| Malasuerte94 a răspuns:

Baietilor de la clasa a 8 in sus, le sta gandul la sex asa daca e baiat okwinking il vei cuceri mai greu din siplu fap pentru ca (daca te place) ii e teama sa nu te dezamageasca deci,,, mie sincer o fata care vine direct la mine si incearca ceva ce nu e foarte cu msa zic,, discret i-mi trezeste ideea de sex atat prada usoara,, daca e o fata serioasa probabil va spune cv de genu "Buna!" apoi probabil cv ce oricum nu e interesat apoi o fraza gen(daca ma cunoaste desigur) "Dupa ce iesim mergem la un suc?" |Sau nu stiu pur si simplu du-te si spune-i ca il placi si vri sa te intalnesti cu el|