| puffy15 a întrebat:

Heiii TPU.:* Cum sa fac sa ma placa un baiat? Cum sa ma comport in preajma lui? Cum sa ma imbrac? Va rog fara raspunsuri de genu : dragoste cu sila nu se poate, fii tu insati, etc. Dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Gresit, conteaza sa fii tu insati! Asa o sa-l "agati" cu farmecele tale propii, nu o sa devii falsa. Orice fata/femeie are ceva interesant si special la ea, care atrag multi baieti. Asa cum esti si tu. Nu incerca sa fi ca alta, sa te imbraci ca alta si etc. Conteaza si ce ai "sus".
Sunt sigura ca stii sa fii destul de atragatoare atunci cand vrei sa impresionezi un baiat.
Succes!

1 răspuns:
| adriang95 a răspuns:

De ce ai intrebat de 2 ori?