| kawaii69 a întrebat:

Heiiiiilove struck URGENT HELP
am nevoie de niste carti postale(de mesajele din ele) plsssss dau funda si vot spundetimi si mie ce sa scriu intr-o carte postala :

1 trebuie so scriu parintilor dintr-o tabara

2trebuie so saciu bunicilor cu ocazia sarbatorii de Craciun

3trebuie sa o scriu prietenului meu cu ocazia zilei lui de nastere

HELLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

P. S scuze de categorielove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. draga mama si tata, ma distrez foarte mult cu prietenii mei. in zilele precedente am jucat tenis si am facut o drumetie foarte interesanta prin munti.
desi ma distrez de minune abia astept sa ajung acasa sa va reved cu drag, fiica voastra
2. draga bunica si bunicule,
in primul rand vreau sa va urez un craciun fericit si plin de bucurii. imi pare rau ca nu ati putut ajunge in oras pentru a sarbatorii craciunul dar am o surpriza pentru voi: va voi vizita in vacanta intersemestreala.
cu dragoste,
iubita voastra nepoata.
3. draga ______( numele ),
la multi ani! imi cer scuze ca nu am putut sa ajung la aniversarea ta, as fi vrut sa-ti dau personal cadoul, dar asa l-am pus in plic.
sper sa-ti placa
cu prietenie,
mady
sper ca te-am ajutat