| Fayy a întrebat:

Hello! Acum 2 luni am facut petting cu prietenul meu, nu-mi mai amintesc ce s-a intamplat exact, daca a atins, sau ceva de genul happy. Eu fiind mai fricoasa, dupa 2 sapt. am facut 1 test (sure check ), care a iesit negativ. N-am fost sigura de rezultat, citind pe diverse forumuri ca testele pot da gres. L-am facut si pe al doilea, la 2 sapt, tot negativ. Aveam greturi, ameteli, iar in ultimul timp, am fost balonata si ma doare burtica cand dorm pe ea. Asta s-a intamplat in iulie, iar in august menstruatia mi-a venit cu 3 zile inainte, fata de luna trecuta, si m-a tinut 5-6 zile (obisnuit ). Ma gandesc sa mai fac un test, dar tot nu sunt sigura de rezultatul pe care-l va da... Ecografia costa destul de mult, si nu-mi permit, avand doar 17 anisori. As vrea pareri, daca sunt sau nu, cu argumentare. In fiecare zi ma gandesc la asta, iar stresul deja este prea mare. Astept raspunsurile voastre.
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| ioanatomi a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata pentru ca unu la mana ciclul ti-a venit si tea tinut si normal si in al doilea rand ai acele 2 teste de sarcina care sunt negative :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai 17 anisori dar gandesti ca una de 10 anisori.Habar nu ai ce este ala petting. Daca era ceva nu mai aveai CM(ciclu menstrual)de atunci.Esti patetica.

| arazazaraza a răspuns:

Nu esti gravida! Asta doar daca nu esti Fecioara Maria si nu stim noi big grin