| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Am reluat legătura acum câteva luni cu un baiat la care țin (a fost și primul sărut), nu am fost neaparat impreuna. Ne cunoastem de aproape 2 ani. E genul ala de relatie in care e conexiune, dar stii ca nu puteți fi impreuna. De când ne-am reîntâlnit, am inceput sa ne vedem o data pe luna pentru ca stam in orașe diferite și am acceptat asta pentru ca simt ca am o legatura speciala cu el. Doar ca e foarte orgolios, iar ultima data când m-a intrebat dacă ne vedem intr-o anumită zi, s-a nimerit sa nu pot, a fost prima data când l-am amânat. De atunci efectiv nu mai da niciun semn, ca și cum s-a suparat. De câteva zile nu se mai uita nici la story-ul meu. Am inceput sa sufăr ca ma ignora și nu stiu dacă sa-l contactez eu sau sa-l las pe el sa facă asta. E singurul baiat la care am ținut pana acum deși el nu stie asta. De ce ar proceda un baiat in felul asta? As vrea opinii masculine.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Acum depinde foarte mult si de felul cum te porti fata de el, adica daca i-ai tot dat senzatia ca nu puteti fi impreuna (dupa cum spuneai), e posibil sa se fi saturat sa te tot astepte, iar faptul ca ai amanat acea intalnire sa fi fost picatura care a umplut paharul (pentru ca luata individual, in mod normal acea amanare n-ar fi trebuit sa fie un motiv de suparare).
Daca stii ca nu i-ai dat si alte motive de suparare, eu zic sa nu-i mai scrii, pentru ca daca a inceput de acum cu rabufniri de-astea prostesti de orgoliu, va fi din ce in ce mai rau.

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita, tu suferi de LIPSA DE ATENTIE, nu din alt motiv!

Oricum relatia asta nu este nici un viitor, fiindca dragoste la distanta nu este posibila.

| mihai69 a răspuns:

De fraier.

| ywar a răspuns:

Nu se mai uita la story-ul tau. P@la mea de trista. Daca se uita la mizeria aia de Instagram sau Facebook te coafeaza, te simti mai bine? Ce aveti in cap? Raspuns: Nimic, goool. Nulitate ambulanta.

| Daz01 a răspuns:

Da, poți să-i scrii sau să-l suni tu pentru că și fetele caută băieții nu doar sunt căutate, în fond tu ești cea care dorește să obțină niște informații de la el.
Pare a fi un om destul de dificil și tinde a fi egoist, din relatarea ta din moment ce nu înțelege că nu ai putut când a vrut el. Poate fi greu pentru tine pe viitor dacă veți continua așa. Succes.