| Loyd06 a întrebat:

Hello! Banchetul este aproape iar eu nu stiu cu ce sa ma imbrac... M-am gandit sa-mi iau o rochie hippie cu niste platforme si un plic thinking Aveti si voi alte idei? Nu vreau sa se rezume doar la rochie si pantofi... big grin Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| D3e3 a răspuns:

Nici eu nu stiu cu ce sa ma imbrac la banchetthinking m`am gandit la niste pijamalethinking sau cel mai bine ar fi in sutien, chiloti...niste sosete lungi verzi, niste cizme de cauciuc si nu stiuthinking

| D3e3 a răspuns:

Bagaboanto

| D3e3 a răspuns:

Sa`ti dau foc la rochietongue

| D3e3 a răspuns:

Ptr ce iti trebuie tie rochie hippie, plic, soldani?:]]]]

| D3e3 a răspuns:

Curvo:]]

| D3e3 a răspuns:

Multumesc pentru stupid :*

| Loyd06 explică:

Cf Deeeeaaa... n-ai ce face pe net? Fa-te utila!